Topp 30 plasseringer.

År Sted Navn Plass
1992 Molde OSEBERG  
    (Espen B.,Anders A, Morten L.) nr. 25 stafett
       
1993 Lillehammer og Dombås Anders Aukland nr. 18 på 30km.
      nr. 6 på 30km F
      nr. 17 på 15km F jaktstart
    Espen Bjervig nr. 15 på 15km F jaktstart
      nr. 21 på 30km F
    OSEBERG  
    Anders A., Espen B., Jørgen Hellerud) nr. 12stafett
       
1994 Vegårdshei og Koppang Anders Aukland nr. 5 på 50km K
      nr.6 på 30km F
      nr. 17 på 15km jaktstart
    Espen Bjervig nr.15 på 15km jaktstart
      nr. 21 på 30km F
    OSEBERG  
    (Espen B., Anders A., Jørgen A.) nr. 8 stafett
       
1995 Oslo/Kollen Anders Aukland nr. 7 på 50km F
      nr. 8 på 30km K
      nr. 16 på 10km
      nr. 20 på 15km F jaktstart
    Espen Bjervig nr. 10 på 30km K
      nr. 12 på 15km F jaktstart
      nr. 26 på 10 km
    OSEBERG  
    (Anders A., Espen B., Jørgen A.) nr. 11 stafett
    (Renate G., Kristin B., Rigmor T.) nr. 22 stafett
       
1996 Stryn Anders Aukland nr. 2 på 50km K
      nr. 8 på 15km jaktstart
      nr. 28 på 10km F
    Espen Bjervig nr. 10 på 30km K
      nr. 7 på 15km jaktstart
      nr. 17 på 10km F
    OSEBERG  
    (Espen B., Anders A., Jørgen A.) nr. 6 stafett
       
1997 Mo i Rana Anders Aukland nr. 6 på 50km K
      nr. 8 på 30km F
      nr. 15 på 10km K
      nr. 13 på 15km F jaktstart
    Espen Bjervig nr. 10 på 50km K
      nr. 13 på 30km F
      nr. 29 på 10km K
    OSEBERG  
    (Espen B., Anders A., Jørgen A) nr. 10 stafett
       
1998 Rennebu og Alta Anders Aukland nr. 8 på 30km K
      nr. 17 på 15km K jaktstart
    Espen Bjervig nr. 7 på 30km K
      nr. 7 på 15km K jaktstart
      nr. 18 på 10km F
    Jørgen Aukland nr. 29 på 50km
    OSEBERG  
    (Espen B., Anders A., Jørgen A.) nr. 9 stafett
    (Morten L., Fredrik A., Lars Chr. AA.) nr. 23 stafett
       
1999 Skrautvål og Hallingen Anders Aukland nr. 11 på 10km K
      nr. 11 på 30km F
      nr. 8 på 50km K
    Espen Bjervig nr. 3 på 10km K
      nr. 3 på 15km jaktstart
      nr. 4 på 30km F
      nr. 6 på 50km K
    Fredrik Aukland nr. 25 på 50km K
    OSEBERG  
    (Anders A., Fredrik A., Espen B.) nr. 3 stafett
       
2000 Vang Anders Aukland nr. 3 på 15km jaktstart
      nr. 8 på 10km F
      nr. 4 på 30km K
    Espen Bjervig nr. 14 på 50km F
    Jørgen Aukland nr. 6 på 10km F
    Fredrik Aukland nr. 27 på sprint
      nr. 26 på 15K jaktstart
    OSEBERG  
    (Fredrik A., Anders  A., Jørgen A.) nr.8 stafett
       
2001 Steinkjer Anders Aukland nr. 2 på 50km K
      nr. 3 på 15km F jaktstart
      nr. 5 på 10 km K
    Espen Bjervig nr. 9 på 10km K
      nr. 6 på 15km F jaktstart
      nr. 4 på sprint K
    Jørgen Aukland nr. 20 på 15km F jaktstart
      nr. 20 på 50km K
    OSEBERG  
    (Anders A., Jørgen A., Espen B.) nr. 3 stafett
       
2002 Høydalsmo og Vang Anders Aukland nr. 2 på 50km F
    Espen Bjervig nr. 3 på 30km K
      nr. 6 på 15km K jaktstart
      nr. 13 på 10km F
      nr. 16 på sprint F
      nr. 10 på 50km F
    Jørgen Aukland nr. 3 på 50km F
      nr. 11 på 30km K
      nr. 12 på 15km K jaktstart
    Fredrik Aukland nr. 30 på 30km K
    OSEBERG  
    ( Espen B., Fredrik A., Jørgen A.) nr. 4 stafett
    (Morten L., Lars Chr. AA., Nils Marius O.) nr.46 stafett
       
2003 Molde og Steinkjer Anders Aukland nr. 15 på 10km K
    Espen Bjervig nr. 10 på 10km K
      nr. 4 på 30km F
      nr. 11 på skiathlon (10+10)
      nr. 21 på 50km K
    Jørgen Aukland nr. 28 på 30km F
    Fredrik Aukland nr. 18 på 50km K
       
2004 Bardufoss Anders Aukland nr. 15 på 15km K
    OSEBERG  
    Fredrik A., Espen B., Anders A.) nr. 10 stafett
       
2005 Lillehammer Jørgen Aukland nr. 15 på 50km K
    OSEBERG  
    (Anders A., Fredrik A., Nils M.O) stafett nr. 28
       
2006 Heistadmoen Anders aukland nr. 4 på 15km K
      nr. 8 på skiathlon (15+15)
    OSEBERG  
    (Espen B., Morten L., Markus Moe) stafett nr. 59
       
2007 Meråker og Nybygda Anders Aukland nr. 6 på skiathlon (15+15)
    Jørgen Aukland nr. 18 på 50km K
    OSEBERG  
    (Anders A., Jørgen A. ,Markus Moe) stafett nr. 10
       
2008 Selbu Anders Aukland nr. 1 på 50km K
       
2009 Gjøvik og Røros Anders Aukland nr. 2 på 15 km K
      nr. 2 på 30km jaktstart
      nr. 2 på 50km F
    OSEBERG  
    (Markus Moe, Simen L., Joachim K.) stafett nr. 60
       
2010 Stokke Anders Aukland nr. 4 30km jaktstart
    Jørgen Aukland nr. 23 15km F
    OSEBERG  
    (Anders A., Jørgen A., Markus Moe) stafett nr. 8
    (Simen L., Alexander H., Joachim K.) stafett nr. 49
    (Nils M.O., Eirik Mysen, Kristian A.) stafett nr. 87
  Tolga Anders Aukland nr. 2 på 50km K
    Jørgen Aukland nr. 11 på 50km K
       
2012 Voss Simen Lanes nr. 7 på sprint K
       
2013 Vang Simen Lanes nr. 15 på sprint K
    Markus Moe nr. 23 på sprint K
    OSEBERG  
    (Simen L., Eirik M., Markus Moe) stafett nr. 45
       
2014 Lillehammer Eirik Mysen nr. 28 duathlon (15+15)
    OSEBERG  
    (Aksel R., Didrik F., Eirik M.) stafett nr. 45
       
2015 Røros og Harstad Eirik Mysen nr. 20 på 10km K
      sprint nr. 20
    Simen Lanes sprint nr. 25
    OSEBERG  
    (Eirik M., Aksel R., Simen L.) stafett nr. 21
       

2016

Tromsø, Kvaløysletta Eirik Mysen nr. 24 på 15km K

 

    nr. 10 på 30km m/skibytte
  Beitostølen Eirik Mysen nr. 24 50km fri
       
2017 Lygna Eirik Mysen nr. 20 Skiathlon 15+15
      nr. 6 15km K
      nr. 23 50km K
      nr. 27 10km F
   

 OSEBERG

(Anders A.. Eirik M., Jon R.Osnes)

stafett nr. 22

Ved å tilknytte oss som din grasrotmottaker, vil vi få 5% av det du spiller for hos Norsk Tipping! Send SMS "Grasrotandelen 983605982" til 2020 eller registrer deg hos kommisjonæren. Les mer ...

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket

Kalender

Februar
MTOTFLS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234