Årsmelding 2016/2017 og protokoll fra årsmøte 2017 finnes her: Årsmelding 2016/2017 og protokoll fra årsmøte 2017

STYRET 2018-2019

Leder
Christian Ekeberg
mob. 900 34 277
chrieke@online.no

Materialforvalter

Patrick Flaattten
mob.: 90137770
flaatten-p@hotmail.com

Kasserer
Jarle Haukvik
mob. 92224714
jarle.haukvik@bdo.no

Styremedlemmer

Lars Erik Andersen
9948 9389
larserik@edh.no

Christian Berg
mob.: 9944 6699
oseberg@cberg.no

OPPMENN

OPPMANN JUNIOR:

Eiler Støtvig
Urdsvei 1
3128 Nøtterøy
mob. 916 24 173
eiler.stotvig@mills.no

OPPMANN SENIOR:

Hans Terje Mysen
Tom Wilhelmsensvei 24
3120 Nøtterøy
mob.91737681
hanstmys@online.no 

KONTAKTPERSONER TEAM

Team Jobzone - Oseberg:
Torgrim Lanes
to-lanes@hotmail.com

Team Santander - Oseberg
Knut Aukland
mob.90852268
knut@aukland.net

Team Veidekke/Oslofjord
Hans Terje Mysen
mob.91737681
hanstmys@online.no

TRENERE OG SPORTSLIGE LEDERE

SPORTSLIGE LEDERE
Jens Kristoffer Hertel - jkhertel@gmail.com

Hans Randby - hans.randby@sf-nett.no

Hovedtrenere: 

Aldersgruppen 08-10

Henriette Matsen
henriettematsen@hotmail.com

Eva-Linn Sondresen Høyte
evalinns@gmail.com

Jørgen Aukland (2008)
jorgenaukland@gmail.com

Aldersgruppen 06-07

Jens Kristoffer Hertel 
jehert@siv.no

Patrick Flaattten
mob.: 90137770
flaatten-p@hotmail.com

Stefan Jeppsson
mob: 911 77 363
s-h-j@online.no 

Aldersgruppen 04-05

Jon Camillo Wille - joncwille@yahoo.no

Martha Grytnes - marta@ptxpress.net

Sigurd-Jon Foyn - sigurd.foyn@hotmail.com

Aldersgruppen 01-03

Hans Randby - hans.randby@sf-nett.no

Manuel Muller - manu_66@hotmail.de

Juniorløpere

Eget opplegg i regi av skigymnas

Andre oppgaver

Postansvarlig
Ellen Rivenes
ellen.rivenes@hotmail.com

TERRENGLØP OG TIDTAKING
Kjetil Solberg
mob. 90606410
kjetil@oseberg.biz

OSEBERGRENNET
leder: Christian Ekeberg - chrieke@online.no

MILJØKOMITE
Astrid Haukvik (leder), Hilde Rolland Sørensen, Eva Bergh Pedersen, Ann Kristin Støtvig

REVISOR
Linda Kjelland (linda.kjelland@visma.no)

WEBORG kontakt (nettsider og medlemskap)
Christian Berg
mob. 9944 6699
oseberg@cberg.no

VALGKOMITE
Nina Skovly
mob. 92026638
rmidthjell@yahoo.no

Ved å tilknytte oss som din grasrotmottaker, vil vi få 5% av det du spiller for hos Norsk Tipping! Send SMS "Grasrotandelen 983605982" til 2020 eller registrer deg hos kommisjonæren. Les mer ...

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket

Kalender

Februar
MTOTFLS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234